taalTaal/ Langue:

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Contactpersonen Drukken

Johan Dengis
Johan Dengis
sales director
 
T: +32 477 25 35 96
E: johan.dengis@wifac.be
Dirk Meert
Dirk Meert
service manager
 
T: +32 474 48 55 33
E: dirk.meert@wifac.be
Cees Hoogeboom
Cees Hoogeboom
Drukinstructeur / Technical support manager supplies
 
T: +31 297 289 440
E: cees.hoogeboom@wifac.nl
Jozef Vanhee
Jozef Vanhee
service & project engineer
 
T: +32 15 71 95 84
E: jozef.vanhee@wifac.be
Patrick Valkenborghs
Patrick Valkenborghs
service & project engineer
 
T: +32 15 71 95 84
E: patrick.valkenborghs@wifac.be
Ben Van Mechelen
Ben Van Mechelen
servicetechnicus
 
T: fax +31 297 289 655
E: ben.van.mechelen@wifac.be
Erwin d'Hooge
Erwin d'Hooge
servicetechnicus
 
T: fax +31 297 289 655
E: erwin.dhooge@wifac.be
Rudy Pellegroms
Rudy Pellegroms
servicetechnicus
 
T: fax +31 297 289 655
E: rudy.pellegroms@wifac.be
Steven Mestdagh
Steven Mestdagh
servicetechnicus
 
T: fax +31 297 289 655
E: steven.mestdagh@wifac.be
Joeri Van Tilt
Joeri Van Tilt
servicetechnicus
 
T: +31 297 289 431
E: joeri.van.tilt@wifac.be
Gerard Oerlemans
Gerard Oerlemans
service- & projectmanager
 
T: +31 297 289 431
E: gerard.oerlemans@wifac.nl
Anton van Zanten
Anton van Zanten
planning
 
T: +31 297 289 431
E: anton.van.zanten@wifac.nl
Marco van Putten
Marco van Putten
onderdelen
 
T: +31 297 289 444
E: marco.van.putten@wifac.nl
Rubberdoeken, perschemie, inkt, lakplaten, etc., etc.
Meer info
Koenig & Bauer ontvangt German Design Award
Meer info
Van de Velde Packaging investeert in KBA
Meer info
Bezoek ons op IFRA 2018!
Meer informatie