taalTaal/ Langue:

over wifac  |  service  |  contact  |  nieuwsbrief  |  vacatures

Service team

Service team

Alle installaties gebeuren door onze eigen vakmensen. Zowel voor Press- als Afwerkingsmachines hebben we de juiste Wifac ploeg voor u klaar.

De flexibiliteit van onze medewerkers maakt het mogelijk een  korte installatietijd en een snelle ingebruikname te garanderen.

Ons service team bestaat uit:

NaamFunctieE-mail
Erwin d'Hooge Elektronicus erwin.dhooge@wifac.be
Ben Van Mechelen Elektronicus ben.van.mechelen@wifac.be
Rudy Pellegroms   Mechanicus rudy.pellegroms@wifac.be
Steven Mestdagh   Mechanicus steven.mestdagh@wifac.be
Jozef Vanhee project Engineer / Mechanicus jozef.vanhee@wifac.be
Patrick Valkenborghs Project Engineer / Elektronicus patrick.valkenborghs@wifac.be
Joeri Van Tilt Elektronicus joeri.van.tilt@wifac.be
Dirk Meert Service Manager dirk.meert@wifac.be
Anton van Zanten   Service Desk planning anton.van.zanten@wifac.nl
Marco van Putten Service Desk onderdelen marco.van.putten@wifac.nl

 
Rubberdoeken, perschemie, inkt, lakplaten, etc., etc.
Meer info
Koenig & Bauer ontvangt German Design Award
Meer info
Van de Velde Packaging investeert in KBA
Meer info
Bezoek ons op IFRA 2018!
Meer informatie